Privacy-statement

Afdrukken

Privacy-statement

Hersteld Hervormde Gemeente

van Boven-Hardinxveld

 

Algemeen

Via o.a. de website van onze gemeente, de Hersteld Hervormde Gemeente van Boven-Hardinxveld (www.hhgbovenhardinxveld.nl), wordt allerlei informatie gedeeld over de activiteiten van onze kerkelijke gemeente. Wij hechten waarde aan de bescherming van ieders privacy en daarom is hieronder het beleid vastgelegd in verband met de plaatsing van persoonsgegevens en foto's op de website. Wanneer het gaat om persoonsgegevens wordt zorgvuldigheid en terughoudendheid betracht. Persoonsgegevens worden niet langer dan noodzakelijk bewaard.

 

Doel van verwerking

Als plaatselijke gemeente hechten wij belang aan het bevorderen van de onderlinge band en betrokkenheid en het bijeenzijn rondom het Woord van God. Om die reden worden er ook persoonsgegevens gedeeld en uitgewisseld. Persoonsgegevens worden bijvoorbeeld gebruikt voor de kerkelijke leden-administratie, verenigings-administratie, het organiseren van bijeenkomsten et cetera.

 

Privacy
Persoonsgegevens van gemeenteleden worden alleen op  de website gepubliceerd wanneer dit nuttig is voor uitoefening van de functie. Hierin wordt geprobeerd een zorgvuldige afweging te maken. Voor elke persoon/vereniging is de mogelijkheid om een kerkelijk emailadres aan te vragen (…@hhgbovenhardinxveld.nl).

Foto’s van kerkelijke activiteiten worden niet op de website geplaatst, maar enkel incidenteel bij de papieren kerkbodes  bijgevoegd. Alle foto's worden vooraf gescreend. Bij publicatie van foto's geldt een bepaalde terughoudendheid, zo wordt er bijvoorbeeld gelet op de compositie van de foto en hoe individuele personen erop staan. Dit laatste is een subjectief oordeel en daarom kunt u altijd bezwaar maken tegen plaatsing.

 

Bezwaar
Wanneer u bezwaar heeft tegen een geplaatste foto waarop u zichtbaar bent, dan kunt u dat (met opgaaf van de reden) kenbaar maken door dit kenbaar te maken bij de contact persoon AVG die dit bezwaar zal bespreken bij diegene(n) die de foto’s aan de kerkbode hebben toegevoegd.Gebruik persoonsgegevens

Heeft u vragen over het gebruik van (uw) persoonsgegevens? Neem dan contact op met de contact persoon AVG (J.G. Vos, emailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

 

Verzamelen persoonsgegevens
Tijdens uw bezoek aan de website wordt ten hoogste enige informatie verzameld over de hard- en software van uw computer. Het gaat daarbij om uw IP-adres, browsertype, domeinnaam en toegangstijd. Deze informatie wordt gebruikt om de website te verbeteren. Deze gegevens worden door de meeste websites vastgelegd en blijven anoniem.Uitzending kerkdiensten

Het is mogelijk om kerkdiensten online mee te luisteren. Hiervoor hoeft niet ingelogd te worden, dit kan zonder enige vorm van registratie. Ná de dienst komt elke preek in een online archief van de site kerkdienstgemist.nl. Daar is een preek nog maximaal 6 weken na te luisteren en te downloaden. Na deze periode is een preek alleen nog maar te bestellen op aanvraag.

 

Publicatie kerkbode

Kerkbodes worden in een online archief op internet geplaatst. Hierbij geldt dat door de drukker de paragraaf met persoonlijke gegevens uit de kerkbode wordt geknipt vóór publicatie.

 

Leden registratie systeem

Er wordt gebruik gemaakt van een leden registratie  systeem. Het doel van dit systeem is een adequate administratie te kunnen voeren van alle leden en in staat te zijn met leden in contact te komen. In het systeem wordt terughoudend omgegaan met subjectieve informatie, de focus ligt op het vastleggen van objectieve informatie als NAW, email, telefoon, bezoekmomenten, et cetera.

Wednesday the 23rd.                                                                                                                                                                                     inloggen
Commission Junction Review.