Predikant

Met ingang van 17 september 2018 is onze gemeente vacant.

Van 25 mei 2011 t/m 16 september 2018 is aan onze gemeente als predikant verbonden geweest: ds. P. de Vries, geboren 23-04-1956 en voorheen predikant van de gemeenten:

Zwartebroek 1982-1987
Opheusden 1987-1994
Elspeet 1994-2005
Waarder 2005-2011

 

Daarvoor was sinds 24 april 1993 was aan onze gemeente als predikant verbonden:

ds. C.M. Visser, geboren 15-08-1949 en voorheen predikant van de gemeenten:

Genemuiden 1986-1988
Achterberg 1988-1993

Met dankdag 2008 hebben we afscheid van hem genomen in verband met het aangenomen beroep naar Veen / Werkendam.

 

 

Tuesday the 16th.                                                                                                                                                                                     inloggen
Commission Junction Review.